راهنما

در درجه اول برنامه جستجوگر اینترنت خود را بروز کنید تا بهترین نتیجه حاصل شود.

در تمامی صفحات با انتخاب گزینه‌ی شعرا می‏توانید به لیست شاعرها دسترسی داشته باشید.

با انتخاب نام هر شاعر به صفحه‌ای شامل معرفی مختصر شاعر و فهرست آثار و بخش‌های آنها هدایت می‌شوید که با انتخاب هرکدام از آثار بخش‌های آن به نمایش درمی‌آید.

در منوی بالا با انتخاب گزینه‌ی می‌توانید کلمه و عبارت مورد نظرتان را در شعر‌ها جستجو کنید.

در قسمت بالای هر شعر دو گزینه‌ی دسترسی سریع وجود دارد که با استفاده از آنها می‌توانید به صفحه‌ی شاعر مربوطه (آثار و بخش‌های آن) برگردید و یا لیست شعر‌های بخش جاری را ملاحظه بفرمایید.

قسمت لغتنامه در تمامی صفحات وجود دارد (در دستگاه‌های کوچک همچون تبلت و موبایل پنهان است و با زدن دکمه لغتنامه در منوی بالا و یا انتخاب یک لغت,برای شما به نمایش درمی‌آید و با زدن دوباره‌ی آن پنهان می‌شود) شما با دوبار کلیک کردن بر روی کلمه (در کامپیوتر) و یا نگهداشتن انگشت بر روی کلمه (در دستگاه‌های لمسی) می‌توانید کل و یا قسمتی از آن را انتخاب کرده و معنی آن را در لغتنامه ملاحظه بفرمایید.

با جستجوی یک لغت در لغتنامه ابتدا تعداد معانی موجود به نمایش درمی‌آید که با کلیک بر روی هر کدام می‌توانید آن را به صورت کامل مشاهده فرمایید و با کلیک مجدد آن را ببندید.

در صورت عضو بودن می‌توانید در قسمت دفتر شخصی برای خود پوشه‌هایی بسازید و شعرهای مورد علاقه خود را به آنها اضافه کنید و همچنین به شعرها رای مثبت بدهید و یا نظر خود را ثبت کنید.برای عضویت گزینه‌ی دفتر شخصی را در قسمت بالای صفحه انتخاب کنید.

در کادر ثبت نظر قسمتی هم برای اعلام خطا در نظر گرفته شده است.در صورتی که شعری خطایی (املایی,معنایی,مغایرت با نسخ معتبر,...) دارد به ما اعلام بفرمایید.

اگر انتقاد و یا پیشنهادی دارید می‌توانید در پایین صفحه و در قسمت پیشنهادات اعلام بفرمایید (این قسمت نیازی به عضویت ندارد).